اخبار و مقالات

خوداشتغالی با اخذ نمایندگی خط تولید ضدیخ خودرو

خط تولید ضدیخ خودرو

همه ساله با شروع فصل سرما، شاهد افزایش مصرف ضدیخ خودرو در سطح کشور هستیم. در زمان های گذشته تنها از آب خالص برای هدایت گرمای داخلی موتور خودرو به رادیاتور استفاده می‌شد. استفاده از آب خالص مشکلاتی را در برداشت.

فاصله زیاد بین نقطه انجماد و نقطه جوش آب باعث می‌شد که این مایع کاربرد خود را در دماهای بسیار کم یا بسیار زیاد از دست بدهد. از طرف دیگر استفاده از آب باعث ایجاد خوردگی در قطعات آلمینیومی موتور در شرایط کارکرد موتور، می شد. ضدیخ علاوه بر حفظ قطعات فلزی در برابر خوردگی، نقطه جوش آب را بالا برده و نقطه انجماد آن را نیز کاهش می‌دهد.

چرا تولید ضدیخ؟

ضد یخ یکی از محصولات پرمصرف فصول سرد سال است. با احتساب 22 میلیون خودروی فعال در سطح کشور، اگر فرض کنید تنها نیمی از این خودروها با میانگین 2 لیتر در سال ضدیخ مصرف می کنند به عدد مصرف 22 میلیون لیتر ضدیخ در سال خواهیم رسید. این عدد و بازار مصرف گسترده ضدیخ حاکی از جذابیت تولید این محصول نزد کارآفرینان و تولیدکنندگان دارد.

اینفوگرافیک میزان مصرف ضدیخ

از طرفی دشواری های واردات با توجه به تحریم ها و افزایش نرخ ارز و قیمت ضدیخ های خارجی، محبوبیت ضدیخ های تولید داخل را دوچندان کرده است.

اینفوگرافیک محبوبیت ضدیخ تولید داخل
 

معرفی خط تولید ضدیخ

ما در توسن صنعت در راستای کارآفرینی با سرمایه کم و خوداشتغالی، خط تولید ضدیخ را با سرمایه کم و بازدهی بالا طراحی کرده ایم.

تجهیزات خط تولید ضدیخ شامل موارد زیر می باشد:

 • یک عدد مخزن پلی اتیلن سه جداره با ظرفیت 200  لیتر
 • یک دستگاه میکسر 1600 وات 
 • فرمولاسیون تولید
 • آموزش های رایگان فرمولاسیون تولید ضدیخ
 • تامین مواد اولیه لازم برای تولید 200 لیتر ضدیخ خودرو
 • بطری و لیبل برای بسته بندی 200 لیتر محصول تولیدی

 • قیمت خط تولید ضدیخ خودرو: فقط 15 میلیون تومان

ظرفیت تولید خط تولید ضدیخ

ظرفیت تولید این دستگاه 400 لیتر در هر شیفت کاری 8 ساعته می باشد. اگر فرض کنیم که یک هفته در ماه را به تولید و سه هفته را به بازاریابی و فروش اختصاص می دهید، شما ماهیانه 2800 لیتر ضدیخ تولید خواهید کرد که تا 12000 لیتر در صورت تولید هر روزه ( هر روز 8 ساعت) قابل افزایش خواهد بود.

ظرفیت تولید ضدیخ

توجیه اقتصادی تولید ضدیخ

قیمت تمام شده هر لیتر ضدیخ برای شما در  حدود 13 هزار تومان خواهد بود. کشش قیمتی این محصول برای فروش در بازار عددی بین 17 تا 20 هزار تومان خواهد بود که به ترتیب حاشیه سود 23% تا 34% را برای تولید کننده به ارمغان خواهد آورد. با این شرایط سرمایه اولیه خرید خط تولید ضدیخ طی مدت 24 تا 45 روز به شما باز خواهد گشت.

اینفوگرافیک توجیه اقتصادی تولید ضدیخ

راه کار ما برای شما پس از اتمام فصول سرد سال

برای اینکه به جز ماه های سرد پاییز و زمستان، امکان تولید در سایر ماه های سال را نیز داشته باشید نیز می توانید سایر محصولات مرتبط از جمله آب رادیاتور، آب باطری، آب مقطر، مکمل بنزین و شیشه شوی خودرو را تواید کنید.

آموزش های تولید و ارائه فرمولاسیون و تامین مواد اولیه محصولات فوق نیز با پرداخت هزینه اندک انجام خواهد شد.


برای دریافت مشاوره، رزرو و یا اخذ نمایندگی خطوط تولیدی انواع شوینده ها، مکمل های خودرو، شوینده ها و پوشش های نانو با کارشناسان واحد فروش توسن صنعت تماس بگیرید.


برای خرید این خط تولید کلیک کنید.

نظرات کاربران
مدير سيستم

مدير سيستم

        باسلام خدمت شما دوست عزیز
محاسبات کاملا درسته. امیدواریم شما هم همیشه مطالب رو اینقدر سرسری نخونید. گفتیم اگر فرض کنیم فقط نیمی از خودروها ضد یخ مصرف کنند یعنی 11 میلیون خودرو که به ازای هر خودرو دو لیتر میشه 22 میلیون لیتر.
      
پاسخ دادن 9 2

صفدری دوست

صفدری دوست

        با سلام. ۲۲ میلیون خودرو سالی ۲ لیتر ضدیخ مصرف کنه میشه ۴۴ میلیون لیتر . نه ۲۲ میلیون. امیدوارم در سایر محاسباتتون هم اینگونه عمل نکرده باشید.
      
پاسخ دادن 5 11

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید