اخبار و مقالات

سومین قرعه کشی بزرگ توسن صنعت رخشان

سومین قرعه کشی بزرگ توسن صنعت رخشان

سومین قرعه کشی بزرگ شرکت توسن صنعت رخشان شب گذشته در محل دفتر مرکزی این شرکت در برج سایه برگزار و از طریق لایو اینستاگرام بصورت زنده برای دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام توسن صنعت رخشان ....

سومین قرعه کشی بزرگ توسن صنعت رخشان

سومین قرعه کشی بزرگ شرکت توسن صنعت رخشان شب گذشته در محل دفتر مرکزی این شرکت در برج سایه برگزار و از طریق لایو اینستاگرام بصورت زنده برای دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام توسن صنعت رخشان پخش شد. پیش تر قرار بود این مراسم در تاریخ 31/4/99 در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شود ولی با توجه به شیوع ویروس کرونا، تاریخ و محل برگزاری مراسم قرعه کشی تغییر کرد.

این قرعه کشی بین تمام کسانی که در تیر ماه 1399 نسبت به عقد قرارداد اخذ نمایندگی خطوط انواع شوینده های خانگی، شوینده های صنعتی، شوینده های کارواش و ومکمل های خودرو اقدام کرده بودند، برگزار گردید.

مراسم سومین قرعه کشی بزرگ توسن صنعت رخشان

جوایز این دوره قرعه کشی شامل یک دستگاه پراید برای نفر اول، یک سکه تمام بهار آزادی برای نفر دوم و یک نیم سکه بهار آزادی برای نفر سوم بود که متعاقبا تقدیم برندگان خوش شانس خواهد شد.


چهارمین قرعه کشی بزرگ توسن نیز مختص کسانی است که از تاریخ 17 شهریور تا 17 مهر نسبت به عقد قرارداد اخذ نمایندگی خطوط تولید انواع شوینده ها و مکمل های خودرو اقدام نمایند. جایزه این مرحله از قرعه کشی، یک دستگاه خودروی پژو 206 می باشد. برای اطلاع از شرایط اخذ نمایندگی و همچنین تاریخ برگزاری مراسم چهارمین قرعه کشی بزرگ توسن با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا شبکه های اجتماعی توسن صنعت رخشان در فضای مجازی را دنبال کنید.

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید