اخبار و مقالات
دورهمی یلدا در توسن صنعت

دورهمی یلدایی در توسن صنعت رخشان

شب یلدا جایگاه خاصی در بین ما ایرانی ها دارد. هر سال همه ما این شب رو به خانه پدربزرگ ها و مادربزرگ ها می رفتیم و تا پاسی از شب گل می گفتیم و گل می شنیدیم.

ادامه مطلب

خط تولید محلول ضدعفونی کننده

خط تولید محلول ضدعفونی کننده

بیش از 8 ماه از آغاز همه گیری ویروس کوئید 19 و بیماری کرونا می گذرد و همچنان تمام کشورها مشغول دست و پنجه نرم کردن با این ویروس منحوس هستند. شواهد و مستندات حاکی از این حقیقت تلخ هستند که این بیماری حداقل تا یکسال آینده ادامه خواهد داشت. با عدم کشف واکسن و درمان قطعی برای این ویروس همچنان پیشگیری به عنوان بهترین راهکار شناخته می شود. مواردی همچون: حفظ فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک، شستن یا ضدعفونی مرتب دست ها و عدم حضور در اماکن شلوغ، باعث قطع زنجیره انتقال می گردند. محلول ضدعفونی کننده دست قطعاً بهترین جایگزین برای مایع دستشویی می باشد.

ادامه مطلب

مایع ظرفشویی

مایع ظرفشویی | فرمولاسیون | کاربردها

مایع ظرفشویی که در عامیانه به آن ریکا نیز می گویند، مایعی غلیظ است که برای چربی زدایی و شستشوی ظروف به کار می رود.

با پیشرفت علم و فناوری، تغییرات بزرگی در صنعت مواد شوینده و محصولات بهداشتی به وقوع پیوست و باعث شد که سطح  بهداشت عمومی  در میان اقشار مختلف بالاتر رود.

امروزه طیف وسیعی از مواد شوینده و محصولات بهداشتی در بازار وجود دارند که مایع ظرفشویی یکی از پرکاربردترین آن هاست.

ادامه مطلب

مسئولیت های اجتماعی CSR

اهداء مواد شوینده به موسسه خیریه بچه های آسمان

تعهد به جامعه و محیط زیست یکی از مفاهیمی است که همواره سرلوحه عملکرد شرکت توسن صنعت رخشان قرار دارد. ما به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه کارآفرینی و ایجاد اشتغال با سرمایه کم، باور داریم که با انجام کارهای به ظاهر کوچک می توان تغییرات بزرگی در سطح جامعه ایجاد نمود.

ادامه مطلب

سختی آب TDS

تاثیر میزان سختی آب در کیفیت مواد شوینده

آب اصلی ترین ماده تشکیل دهنده تمامی شوینده ها می باشد. کیفیت آب مورد استفاده در فرایند تولید مواد شوینده، به شدت بر کیفیت محصول نهایی تاثیرگذار است. بر اساس تحقیقات انجام شده آب مورد استفاده در تولید مواد شوینده باید عاری از املاح سختی زا که سبب ایجاد رسوب می گردد، باشد. از جمله این مواد می توان به کلسیم، منیزیم، آهن و روی اشاره نمود.

ادامه مطلب

1 2 3