قوانین و مقررات

لطفا قوانین و مقررات را با دقت مطالعه فرمائید. با سفارش از سایت، شما موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. علاوه بر این مفاد توسن صنعت رخشان از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قوانین بانک مرکزی در زمینه ارز و سیاست های پولی، تبعیت می‌نماید.


استفاده شما از این سایت و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

  • خرید کالا از سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
  • هدف شرکت توسن صنعت رخشان ارائه خدمات با بهترین کیفیت و ایجاد آگاهی نزد مشتریان است و بر این اساس خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند.
  • هرگونه سوء استفاده از سرویس پرداخت و استفاده رباتی از این سرویس ها ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
  • وب سایت توسن صنعت رخشان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت توسن صنعت رخشان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
  • کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت محفوظ و صرفاً جهت استفاده‌ در توسن صنعت رخشان می باشد. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت توسن صنعت رخشان مانند علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت از انموال نامشهود توسن صنعت رخشان بوده و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت بدون درج منبع را ندارد.
    در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت توسن صنعت رخشان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد.