تامین مواد اولیه

تامین مواد شیمیایی اولیه مورد نیاز برای بیش از 1500 نماینده توسن صنعت رخشان در سراسر ایران، یکی دیگر از خدماتی است که ما خود را به انجام آن متعهد می دانیم. این مواد اولیه تولید شوینده که کیفیت آن ها به شدت در کیفیت محصول نهایی تاثیرگذار خواهد بود از بهترین تولید کنندگان مواد اولیه تهیه و در اختیار شما عزیزان برای ادامه روند تولید قرار خواهد گرفت.

به منظور راحت تر شدن فرایند سفارش گذاری و ارسال، تمامی مواد اولیه مورد نیاز برای تولید 500 لیتر از یک شوینده نظیر مایع سفیدکننده یا مایع جرمگیر به طور همزمان و در پکیج های از پیش طراحی شده (یک پارت) بر اساس فرمولاسیون تولید برای نمایندگان ارسال می گردد.

مزایای خرید مواد اولیه از ما

  • کیفیت بسیار بالا

مواد اولیه که ما برایتان ارسال می کنیم از بهترین و شناخته شده ترین برندهای موجود در بازار تامین شده اند.

  • قیمت رقابتی

قیمت مواد اولیه یکی از مهم ترین آیتم های تاثیرگذار در قیمت تمام شده محصول نهایی می باشد. با خرید مواد اولیه با قیمت رقابتی از توسن، قیمت تمام شده محصول نهایی شما را کاهش داده و رقابت پذیری با حاشیه سود بیشتری را برای شما ایجاد می کند.

  • ارسال سریع

مواد اولیه پس از سفارش گذاری در سریع ترین زمان ممکن به شهری که نمایندگی آن به شما اعطا شده است، ارسال می گردد. این مهم باعث می شود فرایند تولید، بازاریابی و فروش محصول نهایی شما بدون وقفه و طبق برنامه ریزی از قبل تعیین شده انجام شود.

  • عدم ایجاد سردرگمی

از آنجائیکه مواد اولیه برای تولید 500 لیتر محصول نهایی بسته بندی و ارسال می شود، شما در محاسبه میزان و سفارش گذاری مواد اولیه برای تولید انواع شوینده های خانگی، شوینده های صنعتی و سایبر شوینده ها سردرگم نخواهید شد.


برای سفارش مواد اولیه انواع شوینده ها با واحد پشتیبانی توسن صنعت رخشان تماس بگیرید:

 تلفن های واحد پشتيبانی:

        021-48009070 (داخلی 3)

        021-72418083-7