بروزرسانی فرمولاسیون

یکی از خدماتی که توسن صنعت رخشان به نمایندگان خود ارائه می دهد بروزرسانی رایگان فرمولاسیون تولید انواع شوینده ها می باشد که در بازه های زمانی مختلف توسط تیم تحقیق و توسعه شرکت انجام می شود و در اختیار نمایندگان شرکت قرار می گیرد.


دلایل بروزرسانی فرمولاسیون تولید چیست؟

بدون شک مهم ترین عامل موثر در کیفیت انواع شوینده ها، فرمولاسیون تولید آن می باشد. به همین دلیل برندهای بزرگ داخلی و خارجی تولید کننده شوینده همواره بودجه زیادی را به امر تحقیق و توسعه به منظور بروزرسانی فرمولاسیون و با هدف افزایش کیفیت محصولات تولیدی خود تخصیص می دهند. این موضوع علاوه بر افزایش کیفی محصولات، میزان رقابت پذیری آن برند را در بازار شوینده ها افزایش داده و باعث سودآوری بیشتری خواهد شد. به طور مثال انتظارات مصرف کنندگان از یک مایع لباسشویی عدم آسیب به رنگ و الیاف پارچه، میزان لکه بری و یا رایحه آن می باشد و یا میزان کف دهی، غلظت مناسب، قابلیت از بین بردن انواع ویروس ها و باکتری ها و همچنین میزان سازکاری با پوست از جمله عوامل موثر در خرید یک مایع دستشویی هستند. تمامی این عوامل تنها با بروزرسانی فرمولاسیون و اضافه کردن مواد شیمیایی، برخی مواد و روغن های گیاهی و طبیعی و یا آنزیم های خاص به فرمولاسیون تولید امکان پذیر خواهد بود.   

فرمولاسیون تولید شوینده ها جزء دارایی های معنوی برندهای تولید کننده شوینده بوده که به طور دائم توسط این برندها و منطبق با تغییر انتظارات مصرف کنندگان از یک شوینده خاص، بروزرسانی شده و بهبود می یابد.


تحقيق و توسعه


تیم تحقیق و توسعه توسن صنعت رخشان نیز به طور مداوم در حال انجام تحقیقات بر روی فرمولاسیون تولید انواع شوینده های خانگی، شوینده های کارواش، مکمل های خودرو و شوینده های نانو با هدف افزایش کیفیت محصولات انواع خطوط تولید ارائه شده به نمایندگان به منظور بهبود عملکرد محصول و افزایش رقابت پذیری در بازار شوینده ها هستند.